Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 5.kola přeboru města Kralovice pro rok 2020

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 12.9.2020

Turnaje se zúčastnilo 10 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 45 utkání na 5 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 18,30 hod. Příjemné počasí – teplota 22 stupňů .

Tabulka 5. kola:

Místo družstvo c v p body hry body poměr

1. Kopta + Kilbergr 9 7 2 88 : 70 16 1,26

2. I.+M. Houdovi 9 7 2 88 : 73 16 1,21

3. J. + M. Fryčkovi 9 7 2 95 : 79 16 1,20

4. Kubové 9 6 3 87 : 74 15

5. H. +Z.Vondruškovi 9 5 4 88 : 84 14

6. Vojtek + Růžek 9 4 5 82 : 85 13

7. A.+J. Frankovi 9 3 6 87 : 93 12 0,94

8 Hana + Rolf 9 3 6 77 : 93 12 0,83

9. M.+R.Moučkovi 9 2 7 73 : 96 11

10. J.Vaňourková + D.Jíchová 9 1 8 80 : 98 10

Tabulka po 5.kole:

1. Kopta + Kilbergr 39 23 16 380 : 346 62

2. J.+M.Fryčkovi 39 21 18 381 : 381 60

3. Vojtek + Růžek 39 20 19 367 : 379 59

4. H. + Z. Vondruškovi 39 19 20 366 : 381 58

5. M. + R. Moučkovi 39 18 21 348 : 377 57

6. A. + J. Frankovi 32 19 13 329 : 291 51

7. Kubové 29 19 10 288 : 252 48

8. J.Vaňourková+D.Jíchová 39 8 31 321 : 406 47

9. I. + M. Houdovi 25 19 6 254 : 202 44

10. Csukásovi 16 9 7 154 : 141 25

11. J. +V. Zemanovi 16 6 10 150 : 157 22

12. Ondra + Dominik 16 5 11 143 : 152 21

13. Rolf + Hana 9 3 6 77 : 93 12

14. Fanda + Ondra Praha 7 3 4 63 : 63 10

6. kolo se hraje v sobotu 12.10.2020 od 14,00 v areálu VK Kralovice – sokolovna.

Kralovice 12.9.2020 Zpracoval: M.Fryček

 

Turnaj k 90. výročí volejbalu v Kralovicích sobota 5.9.2020

Hrálo se v areálu VK Kralovice (sokolovna) na 4 antukových kurtech za krásného počasí, s hodinovou přestávkou, kvůli dešti. Turnaje se zúčastnilo 15 družstev, rozdělených do 3 skupin. Systém hry na dva hrané sety, každý s každým. V základních skupinách bylo odehráno 30 utkání a ve skupinách o umístění bylo odehráno dalších 15 utkání. Celkem 45 utkání, z toho každé družstvo 6 utkání tj 12 setů. Začátek byl v 9,30 hodin a konec v 19,30. Po vyhlášení výsledků a předání cen hrála skupina Mr. Feelgood.

Tabulka turnaje: kategorie smíšený 4 + 2        kategorie junioři

 1. Sarka Farka B               1. Kralibec              1. Sarka Farka B

2. Kralibec                         2. Draci                    2. Farka

3. Draci                              3. Město Touškov    3. VK Klatovy

4. Farka                              4. LDN Rokycany   4. Baník Most

5. VK Klatovy                   5.Laxní přístup Jesenice

6. Sokol Město Touškov   6. VK Vroutek

7. LDN Rokycany             7. Gumi Cuki

8. Laxní přístup Jesenice    8. Rychlé šípy

9. Baník Most                     9. Sarka Farka A

10. VK Vroutek                  10. Mlaďoši

11. Gumi cuki                     11. Lazaři

12. Rychlé šípy

13. Sarka Farka A

14. Mlaďoši

15.Lazaři

Sarka Farka B – VK Kralovice junioři A,

Farka – VK Kralovice junioři B

Sestava družstva:

Sarka Farka B - VK Kralovice : Marek Bebr, Jan Kozel, Martin Škodroň , Martin Zeman, David Sládek a Tobiáš Bebr.

Farka – VK Kralovice: Ondřej Suchý, Marcel Fryček jun., Jakub Dufek, Michal Stejskal, Lukáš Sládek a Adam Tupý.

Kralibec – VK Kralovice + Liberec : Michal Fryček, Ondřej Suchý, Tomáš Průša, Jana Mandausová, Míra Kaucký, Jiří Plachý, Ondřej Plachý a Jana Plachá.

Výstava na přísálí sokolovny:

Již od 9,00 hodin byla otevřena v přísálí sokolovny zdařilá výstava k devadesátému výročí volejbalu v Kralovicích, která se těšila velké pozornosti návštěvníků. Na 17 panelech je zachycena historie kralovického volejbalu, doplněná o celou řadu fotografií a trofejí, získaných na turnajích a v soutěžích. Výstavu můžete navštívit do 20. září 2020.

 

Výsledky IV.kola přeboru města Kralovice pro rok 2020

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 15.8.2020

Turnaje se zúčastnilo 8 družstev. Hrál každý s každým a celkem bylo sehráno 28 utkání na 4 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 17,00 hod. Příjemné počasí – teplota 22 stupňů .

Tabulka IV.kola:

                                        c v p skore body poměr

1. Kubové                       7 6 1 76 : 64 13

2. Kopta+Kilbergr          7 5 2 75 : 58 12 1,29

3. Moučkovi                   7 5 2 75 : 67 12 1,12

4. H.+Z.Vondruškovi      7 4 3 68 : 69 11

5. A.+J. Frankovi            7 3 4 72 : 67 10

6. J.+M.Fryčkovi            7 2 5 67 : 74 9 0,91

7 Vojtek+Růžek              7 2 5 60 : 75 9 0,8

8. J.Vaňourková+D.Jíchová 7 1 6 53 : 72 8

Tabulka po IV.kolech:

1. Kopta+Kilbergr               30 16 14 292 : 276 46 1,06

2. Moučkovi                        30 16 14 275 : 281 46 0,98

3. Vojtek+ Růžek                 30 16 14 285 : 294 46 0,97

4. J.+M. Fryčkovi                30 14 16 286 : 302 44 0,95

5. H.+Z.Vondruškovi           30 14 16 278 : 297 44 0,94

6. A.+J.Frankovi                  23 16 7 242 : 198 39

7. J.Vaňourková+D.Jíchová 30 7 23 241 : 308 37

8. Kubové                            20 13 7 201 : 178 33

9. I.+M.Houdovi                 16 12 4 166 : 129 28

10. Csukásovi                     16 9 7 154 : 141 25

11 . J.+V. Zemanovi           16 6 10 150 : 157 22

12. Ondra + Dominik         16 5 11 143 : 152 21

13. Fanda+Ondra (Praha)   7 3 4 63 : 63 10

Příští kolo se hraje v sobotu 12.září 2020 od 14,00 hod. na sokolovně.

Kralovice 16.8.2020 Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky III.kola přeboru města Kralovice pro rok 2020

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 18.7.2020

Turnaje se zúčastnilo 8 družstev. Hrál každý s každým a celkem bylo sehráno 28 utkání na 4 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 17,00 hod. Příjemné počasí – teplota 22 stupňů .

 

Tabulka III.kola:

                                           c v p skore body poměr

1. Vojtek+Růžek                7 5 2 74 : 65 12

2. Moučkovi                       7 4 3 68 : 57 11

3. Kubové                           7 4 3 70 : 63 11

4. Kopta+Kilbergr              7 4 3 65 : 65 11

5. H.+Z.Vondruškovi          7 4 3 66 : 69 11

6. Fanda+Ondra                  7 3 4 63 : 63 10

7. J.+M.Fryčkovi                 7 3 4 59 : 71 10

8. J.Vaňourková+D.Jíchová 7 1 6 64 : 76 8

Tabulka po III.kolech:

1. Vojtek+Růžek                        23 14 9 225 : 219 37

2. J.+M.Fryčkovi                       23 12 11 219 : 228 35

3. Kopta+Kilbergr                      23 11 12 217 : 218 34 1

4. Moučkovi                               23 11 12 200 : 214 34 0,93

5. H.+Z.Vondruškovi                 23 10 13 210 : 228 33

6. A.+J.Frankovi                        16 13 3 170 : 131 29 1,3

7. J.Vaňourková+D.Jíchová       23 6 17 188 : 236 29 0,8

8. I.+M.Houdovi                        16 12 4 166 : 129 28

9. Csukásovi                              16 9 7 154 : 141 25

10 . J.+V. Zemanovi                  16 5 10 150 : 157 23

11. Ondra + Dominik                16 5 11 143 : 152 21

12. Kubové                                13 7 6 125 : 114 20

13. Fanda+Ondra (Praha)          7 3 4 63 : 63 10

Příští kolo se hraje v sobotu 15.srpna 2020 od 14,00 hod. na sokolovně.

Kralovice 19.7.2020 Zpracoval: M.Fryček

 

VýsledkyII.kola přeboru města Kralovice pro rok 2020

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 13.6.2020

Turnaje se zúčastnilo 12 družstev. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým. Dále o umístění 1A – 1B, 2A – 2B. atd. Celkem bylo sehráno 36 utkání na 6 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 17,30,00 hod. Příjemné počasí – teplota 25 stupňů .

Tabulka 2.kola: o umístění rozhodovalo vzájemné utkání po ukončení skupin

c v p skore body poměr

1. Vojtek+Růžek 6 5 1 65 : 58 11

2. J.+M.Fryčkovi 6 5 1 65 : 52 11

3. A.+J. Frankovi 6 4 2 64 : 52 10

4. Csukásovi 6 3 3 55 : 51 9

5. Moučkovi 6 4 2 57 : 53 10

6. I.+M. Houdovi 6 3 3 57 : 54 9

7. Kubové 6 3 3 55 : 51 9

8. Ondra + Dominik 6 2 4 51 : 58 8

9. J.Vaňourková+D.Jíchová 6 3 3 49 : 60 9

10. H.+Z.Vondruškovi 6 2 4 50 : 61 8

11.J.+V.Zemanovi 6 1 5 56 : 65 7

12. Kopta + Kilbergr 6 1 5 56 : 65 7

 

Tabulka po II.kolech:

1.A.+.J. Frankovi 16 13 3 170 : 131 29

2. I.+M. Houdovi 16 12 4 166 : 129 28

3. Csukásovi 16 9 7 154 : 141 25 1,09

4. J.+M. Fryčkovi 16 9 7 160 : 157 25 1,02

5. Vojtek+ Růžek 16 9 7 151 : 154 25 0,98

6. Kopta + Kilbergr 16 7 9 152 : 153 23 0,99

7. Moučkovi 16 7 9 132 : 157 23 0,84

8. J.+V. Zemanovi 16 6 10 150 : 157 22 0,96

9. H.+Z. Vondruškovi 16 6 10 144 : 159 22 0,91

10. Ondra + Dominik 16 5 11 143 : 152 21 0,94

11.J.Vaňourková+D.Jíchová 16 5 11 124 : 160 21 0,78

12. Kubové 6 3 3 55 : 51 9

Příští kolo se hraje v sobotu 18.července 2020 od 14,00 hod. na sokolovně.

Kralovice 14.6.2020 Zpracoval: M.Fryček

Vzájemná utkání o umístění:

1.Fryčkovi - Vojtek, Růžek 10 : 11

3.Frankovi – Csukásovi 11 : 8

5.Moučkovi – Houdovi 11 : 7

7.Kubové – Ondra+Dominik 11 : 6

9.Vaňourková+Jíchová - Vondruškovi 11 : 10

10. Zemanovi – Kopta+ Külbergr 11 : 10

 

Výsledky1.kola přeboru města Kralovice pro rok 2020

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 16.5.2020

Turnaje se zúčastnilo 11 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 55 utkání na 5 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 19,00 hod. Příjemné počasí – teplota 19 stupňů .

Tabulka 1.kola:

c v p skore body poměr

1. M. + I. Houdovi               10 9 1 109 : 75 19 1,45

2. J.Frank + V.Štroner          10 9 1 106 : 79 19 1,34

3. Czukas+Biersaková         10 6 4 99 : 90 16 1,1

4. Kopta + Kilbergr              10 6 4 96 : 88 16 1,09

5. J. + V. Zemanovi              10 5 5 94 : 92 15

6. Z. + H. Vondruškovi        10 4 6 94 : 98 14 0,959

7. M. + J. Fryčkovi              10 4 6 95 : 105 14 0,905

8. J.Vojtek+ A.Franková      10 4 6 86 : 96 14 0,896

9. Ondra + Dominik             10 3 7 92 : 94 13 0,98

10. M.Moučková+H.Čená    10 3 7 75 : 104 13 0,72

11.J.Vaňourková+ D.Jíchová 10 2 8 75 : 100 12

Příští kolo se hraje v sobotu 13.června 2020 od 14,00 hod. na sokolovně.

 

 

Kralovice 17.5.2020 Zpracoval: M.Fryček

Krajský přebor starších žáků 2019/2020

V.kolo se hrálo v neděli 23.2.2020 v Plzni.

USK Slavia Plzeň – Klatovy 2 : 0 (19,18), Mirošov 2 : 0 (7,11),

Kralovice 2 : 0 (16,15)

Klatovy – Mirošov 2 : 0 (14,7), Kralovice 2 : 0 (21,22)

Kralovice – Mirošov 2 : 0 (12,15)

Tabulka V.kola:

1. USK Plzeň     3 3 0 0 0 6: 0 150 : 86 9

2. Klatovy          3 2 0 0 1 4 : 2 137 : 114 6

3. Kralovice       3 1 0 0 2 2 : 4 124 : 127 3

4. Mirošov         3 0 0 0 3 0 : 6 66 : 150 0

Tabulka po V.kole:

1. USK Plzeň     15 11 2 1 1 27 : 6 782 : 508 38

2. Kralovice       15 9 1 0 5 20 : 11 698 : 554 29

3. Klatovy          15 7 0 2 6 16 :16 663 : 595 23

4. Mirošov          15 0 0 0 12 0 : 30 264 : 750

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2019/20

II.finálové kolo se hrálo v sobotu 15. 2. 2020:

Výsledky 2. finálového kola skupina A hrála ve Zruči :

Horní Bříza – Vroutek 2 : 0 (0,0), Zruč 2 : 0 (19,22), Kralovice B 2 : 0 (21,21)

Kralovice – Zruč 2 : 0 (20,10), Vroutek 2 : 0 (0,0)

Zruč - Vroutek 2 : 0 (0,0) Družstvo Vroutku nepřijelo a utkání byla skrečována.

Tabulka 2.finálového kola skupina A:

1. Horní Bříza       3 3 0 0 6 : 0 150: 83 6

2. Kralovice B      3 2 1 0 4 : 2 142 : 80 5 .

3 Zruč                   3 1 2 0 2 : 4 121 : 100 4

4. Vroutek             3 0 3 3 0 : 6 0 : 150 0

Tabulka po 2.finálovém kole skupina A:

1.Kralovice B         6 5 1 0 10 : 2 292 : 189 11 1,54

2.Horní Bříza         6 5 1 0 10 : 2 295 : 215 11 1,37

3. Zruč                   6 2 4 0 4 : 9 247 : 263 8

4. Vroutek              6 0 3 3 1 : 12 144: 311 3

 

Výsledky 2.finálového kola skupiny B hrála v Kralovicích:

Zbůch – Kralovice A 2 : 0 (23,13), Kaznějov 2 : 0 (20,22), Kožlany 2 : 0 (15,13)

Kaznějov - Kožlany 2 :0 (19,26), Kralovice 2 : 1 (17,-18,13)

Kralovice A - Kožlany 2 : 0 (14,21)

Tabulka 2.finálového kola skupina B:

1. Zbůch              3 3 0 0 6 : 0 150 : 106 6

2. Kaznějov         3 2 1 0 4 : 3 153 : 150 5

3. Kralovice A     3 1 2 0 3 : 4 141 : 143 4

4. Kožlany           3 0 3 0 0 : 6 108 : 153 3

Tabulka po 2.finálovém kole skupiny B:

1. Zbůch             6 4 2 0 8 : 4 273 : 231 10 2,-

2. Kaznějov        6 4 2 0 9 : 5 313 : 277 10 1,8

3. Kralovice A    6 4 2 0 9 : 6 318 : 292 10 1,5

4. ‚Kožlany        6 0 6 0 1 : 12 214 : 318 6

3.finálové kolo se hraje v sobotu 14.3.2020 od 9,00 hodin:

skupina A v Kralovicích v tělocvičně ZŠ pořadatel Kralovice B s pořadím utkání:

1. Kralovice B – Vroutek, 2. Horní Bříza – Zruč, 3. Vroutek - Zruč

4. Kralovice B – Horní Bříza, 5. Horní Bříza – Vroutek 6. Kralovice B - Zruč

skupina B hala gymnázia v Plasích – pořadatel Kaznějov s pořadím utkání:

1. Kaznějov – Kožlany, 2. Kralovice A - Zbůch, 3. Kožlany – Kralovice A

4. Kaznějov - Zbůch, 5. Zbůch - Kožlany 6. Kaznějov - Kralovice A

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 16.2.2020 zpracoval: M.Fryček

 

IV.kolo KP Plzeňského kraje ve volejbalu – kadetů a juniorů

Hrálo v neděli 12.1.2020. v tělocvičně ZŠ Kralovice

Výsledky IV.kola:

Kralovice - Domažlice 2 : 1 (-20,14,9), Klatovy 2 : 0 (15,16),

USK Slavia 2 : 1 (-24,20,12)

USK Slavia – Klatovy 2 : 0 (23,13), Domažlice 2 : 1 (-20,20,6))

Domažlice - Klatovy 2 : 0 (9,23),

Stálo družstvo: Mirošov

Tabulka IV.kola :

Pořadí klub z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Kralovice jun.       3 1 2 0 0 6 : 2 174 : 141 7

2. USK Slavia           3 1 1 1 0 5 : 3 168 : 151 6

3. Domažlice             3 1 0 2 0 4 : 4 153 : 152 5

4. Klatovy                 3 0 0 0 3 0 : 6 99 : 150 0

Tabulka po IV.kole:

1. Kralovice            12 6 3 0 3 18 : 9 596 : 532 24

2. Domažlice           9 7 0 2 0 16 : 4 453 : 352 23

3. USK Slavia          9 5 1 1 2 13 : 7 463 : 403 18

4. Klatovy                9 1 1 1 6 5 : 15 361 : 439 6

5. Mirošov               9 0 0 1 8 1 : 18 317 : 464 1

VK Kralovice: Michal Stejskal, Lukáš Sládek, Jakub Dufek, Martin Škodroň, Martin Zeman, Jindřich Zeman a Adam Tupý.

Trenér: Zdeněk Sládek

Příští kolo se hraje v Plzni – neděle 2.2.2020

Stojí družstvo VK Kralovice

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2019/20

I. finálové kolo se hrálo v sobotu 11. 1. 2020:

skupina A v Horní Bříze a skupina B v Kožlanech.

 

Výsledky 1.finálového kola skupina A:

Kralovice B - Zruč 2 : 0 (11,22), Horní Bříza 2 : 0 (19,23)), Vroutek 2 : 0 (18,16)

Horní Bříza – Vroutek 2 : 0 (21,26), Zruč 2 : 0 (14,21)

Zruč - Vroutek 2 : 1 (25,-16,13)

 

Tabulka 1.finálového kola skupina A:

1. Kralovice B       3 3 0 0 6 : 0 150: 109 6

2. Horní Bříza        3 2 1 0 4 : 2 145 : 132 5 .

3 Zruč                    3 1 2 0 2 : 5 126 : 163 4

4. Vroutek              3 0 3 0 1 : 6 144 : 161 3

 

výsledky 1.finálového kola skupiny B:

Kralovice A – Kaznějov 2 : 1 (24,-21 11), Zbůch 2 : 0 (23,15), Kožlany 2 : 1 (-25,15,9)

Kaznějov - Kožlany 2 :0 (18,12), Zbůch (16,19)

Zbůch - Kožlany 2 : 0 (19,6)

 

Tabulka 1.finálového kola skupiny B:

1. Kralovice A         3 3 0 0 6 : 2 177 : 149 6

2. Kaznějov             3 2 1 0 5 : 2 160 : 127 5

3. Zbůch                  3 1 2 0 2 : 4 123 : 125 4

4. Kožlany               3 0 3 0 1 : 6 106 : 165 3

 

2.finálové kolo se hraje v sobotu 15.2.2020 od 9,00 hodin:

skupina A ve Zruči pořadatel Zruč s pořadím utkání:

1. Zruč – Horní Bříza, 2. Kralovice B – Vroutek, 3. Horní Bříza - Vroutek

4. Zruč – Kralovice B, 5. Kralovice B – Horní Bříza, 6. Vroutek - Zruč

 

skupina B v Kralovicích – pořadatel Kralovice A s pořadím utkání:

1.Kralovice A – Kožlany, 2. Kaznějov - Zbůch, 3. Kožlany – Zbůch

4. Kralovice A - Kaznějov 5. Kaznějov - Kožlany 6. Zbůch - Kralovice A

 

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 12.1.2020 zpracoval: M.Fryček

 

III.kolo KP Plzeňského kraje ve volejbalu – kadetů a juniorů 15.12.2019

Výsledky III.kola:

Kralovice – Mirošov 2 : 0 (24,18), USK Slavia 2 : 0 (23,28),

Klatovy 2 : 1 (14,-21,8)

USK Slavia – Klatovy 2 : 0 (13,23), Mirošov 2 : 0 (19,18)

Klatovy – Mirošov 2 : 0 (16,12)

Stálo družstvo Domažlice

Tabulka III.kola

Pořadí klub             z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Kralovice jun.       3 2 1 0 0 6 : 1 167 : 140 8

2. .USK Slavia          3 2 0 0 1 4 : 2 151 : 128 6

3. Klatovy                 3 1 0 1 1 3 : 4 133 : 139 4

4. Mirošov                3 0 0 0 3 0 : 6 107 : 151 0

Tabulka po III.kole

1. Domažlice jun.     6 6 0 0 0 12 : 0 300 : 200 18

2. Kralovice jun.       9 5 1 0 3 12 : 7 422 : 391 17

3. USK Slavia           6 4 0 0 2 8 : 4 295 : 252 12

4. Klatovy                 6 1 1 1 3 5 : 9 262 : 289 6

5. Mirošov                9 0 0 1 8 1 : 18 317 : 464 1

IV. kolo se hraje v tělocvičně ZŠ Kralovice – neděle 12.1.2020.

Začátek v 9,00 hod.

 

II.kolo KP Plzeňského kraje ve volejbalu – kadetů a juniorů 24.11.2019

Výsledky II.kola:

Domažlice – Kralovice 2 : 0 (22,14), USK Slavia 2 : 0 (23,21),

Mirošov 2 : 0 (19,11)

USK Slavia – Kralovice 2 : 0 (17,22), Mirošov 2 : 0 (21,14)

Kralovice – Mirošov 2 : 0 (16,14)

Stálo družstvo Klatovy

Tabulka II.kola

Pořadí klub z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Domažlice jun.   3 3 0 0 0 6 : 0 150 : 110 9

2. .USK Slavia       3 2 0 0 1 4 : 2 144 : 124 6

3. Kralovice jun     3 1 0 0 2 2 : 4 125 : 130 3

4. Mirošov             0 0 0 0 3 0 : 6 95 : 150 0

Tabulka po II.kole

1. Domažlice jun.   6 6 0 0 0 12 : 0 300 : 200 18

2. Kralovice jun.     6 3 0 0 3 6 : 6 255 : 251 9

3. USK Slavia         3 2 0 0 1 4 : 2 144 : 124 6

4. Klatovy               3 0 1 0 2 2 : 5 129 : 150 2

5. Mirošov              6 0 0 1 5 1 : 12 210 :313 1

Příští kolo se hraje v Mirošově – neděle 15.12.2019.

 

Krajský přebor starších žáků 2019/2020

II.kolo se hrálo v neděli 10.11.2019 v Kralovicích od 9,00 hod.

Výsledky:

Kralovice – USK Slavia Plzeň 2 : 1 (-23,22,9), Klatovy 2 : 0 (25,12),

Mirošov 2 : 0 (9,4)

USK Slavia Plzeň – Klatovy 2 : 1 (-21,12,10), Mirošov 2 : 0 (9,14)

Klatovy – Mirošov 2 : 0 (19,11)

Tabulka II.kola

c v3 v2 p1 p0 sety míče body

1. VK Kralovice            3 2 1 0 0 6 : 1 165 : 106 8

2. Slavia USK Plzeň      3 1 1 1 0 5 : 3 167 : 133 6

3. VK Klatovy               3 1 0 1 1 3 : 4 134 : 143 4

4. TJ Sokol Mirošov      3 0 0 0 3 0 : 6 66 : 150 0

Tabulka po II.kole

1. Kralovice                    6 5 1 0 0 12 : 1 315 : 158 17

2. USK Slavia                 6 2 2 1 1 9 : 6 311 : 247 11

3. Klatovy                       6 2 0 2 2 6 : 8 268 : 255 8

4. Mirošov                      6 0 0 0 6 0 : 12 66 : 300

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2019/20

 

III. kolo se hrálo v sobotu 2. 11. 2019 skupina A v Kaznějově a skupina B v Kralovicích.

Výsledky 3.kola skupiny A:

Horní Bříza – Kaznějov 2 : 0 ( 12,13), Zruč 2 : 0 (14,11), Kralovice A 2 : 0 (25,13)

Kralovice A - Kaznějov 2 : 0 (20,19), Zruč 2 : 0 (13,14),

Kaznějov – Zruč 2 : 1 (-24,22,15),

Tabulka 3.kola skupiny A

                                c v p k sety míče body poměr setů míčů

1. Horní Bříza         3 3 0 0 6 : 0 152 : 88 6

2. Kralovice A         3 2 1 0 4 : 2 138 : 118 5

3. Kaznějov             3 1 2 0 2 : 5 130 : 163 4

4. Zruč                     3 0 3 0 1 : 6 115 : 166 3

 

Tabulka po 3.kole skupina A:

1. Horní Bříza         9 9 0 0 18 : 0 452 : 293 18

2. Zruč                    9 4 5 0 9 : 13 431 : 475 13

3. Kralovice A        9 3 6 0 8 : 13 427 : 448 12

4. Kaznějov             9 2 7 0 7 : 16 403 : 497 11

 

Výsledky 3.kola skupiny B:

Kralovice B : Zbůch 2 : 1 (-18,18,4), Kožlany 2 : 1 (-21,19,7 ), Vroutek 2 : 1 (-15,20,11)

Vroutek – Zbůch 2 : 0 (21,22), Kožlany 2 : 0 (17,13)

Kožlany – Zbůch 2 : 1 (-24,17,11)

Tabulka 3.kola skupiny B

1. Kralovice B       3 3 0 0 6 : 3 174 : 154 6

2. .Vroutek             3 2 1 0 5 : 2 156 : 128 5 .

3 Kožlany              3 1 2 0 3 : 5 145 : 165 4

4. Zbůch                3 0 3 0 2 : 6 144 : 172 3

Tabulka po 3.kole skupina B

1. Kralovice B       9 8 1 0 17 : 7 503 : 423 17

2. Vroutek             9 6 3 0 15 : 10 497 : 479 15

3. Kožlany             9 4 5 0 11 : 13 472 : 474 13

4. Zbůch                9 0 9 0 5 : 18 414 : 510 9

Do finálové skupiny A postupují: Horní Bříza, Zruč, Kralovice B a Vroutek

Do finálovéí skupina B postupují : Kralovice A, Kaznějov , Kožlany a Zbůch

 

1. finálové kolo se hraje v sobotu 11.1.2020 od 9,00 hodin:

skupina A v Horní Bříze pořadatel Horní Bříza s pořadím utkání:

1. Horní Bříza – Zruč 2. Vroutek – Kralovice B 3. Vroutek - Zruč

4. Horní Bříza - Kralovice B 5. Kralovice B – Zruč 6. Vroutek – Horní Bříza

 

skupina B v hale ZŠ Kožlany – pořadatel Kožlany s pořadím utkání:

1. Kožlany – Zbůch 2. Kralovice A - Kaznějov 3. Zbůch - Kaznějov

4. Kožlany – Kralovice A 5. Zbůch – Kralovice A 6. Kaznějov - Kožlany

 

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 2.11.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

I.kolo KP Plzeňského kraje ve volejbalu – kadetů a juniorů 20.10.2019

Výsledky 1.kola:

Domažlice – Kralovice 2 : 0 (14,16), Klatovy 2 : 1 (9,22)),

Mirošov 2 : 0 (13,16)

Kralovice – Klatovy 2 : 0 (14,21), Mirošov 2 : 0 (22,14)

Klatovy – Mirošov 2 : 1 (-23,18,7),

Stálo družstvo USK Slavia Plzeň

Tabulka 1.kola

Pořadí klub z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Domažlice jun. 3 3 0 0 0 6 : 0 150 : 90 9

2. Kralovice jun. 3 2 0 0 1 4 : 2 130 : 121 6

3. Klatovy 3 0 1 0 2 2 : 5 129 : 150 2

4. Mirošov 0 0 0 1 2 1 : 6 115 : 163 1

5. USK Slavia 0 0 0 0 0 0

VK Kralovice: Michal Stejskal, Lukáš Sládek, Jakub Dufek, Martin Škodroň, Martin Zeman, Jindřich Zeman a Adam Tupý.

Trenér: Zdeněk Sládek

Příští kolo se hraje v Plzni – neděle 24.11.2019

2.kolo KP Plzeňského kraje starších žáků ve volejbalu se uskuteční 10.11.2019 v tělocvičně ZŠ Kralovice. Začátek v 9,00 hodin.

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2019/20

II. kolo se hrálo v sobotu 12. 10. 2019 skupina A ve Zruči a skupina B ve Stodu.

výsledky 2.kola skupiny A:

Honí Bříza – Kaznějov 2 : 0 ( 23,18), Zruč 2 : 0 (21,22), Kralovice A 2 : 0 (17,16)

Zruč – Kaznějov 2 : 1 (17,-21,7), Kralovice A (-28,20,15)

Kralovice A - Kaznějov 2 : 1 (17,-18,11)

Tabulka 2.kola skupiny A

c v p k sety míče body poměr setů

1. Horní Bříza 3 3 0 0 6 : 0 150 : 117 6

2. Zruč 3 2 1 0 4 : 4 172 : 164 5

3. Kralovice A 3 1 2 0 3 : 5 156 : 173 4

4. Kaznějov 3 0 3 0 2 : 6 145 : 169 3

Tabulka po 2.kole skupina A:

1. Horní Bříza 6 6 0 0 12 : 0 300 : 205 12

2. Zruč 6 4 2 0 8 : 7 316 : 309 10

3. Kaznějjov 6 1 5 0 5 : 11 273 : 334 7 0,45

4. Kralovice A 6 1 5 0 4 : 11 289 : 330 7 0,36

Výsledky 2.kola skupiny B:

Kralovice B : Zbůch 2 : 0 (17,23), Kožlany 2 : 0 (20,20), Vroutek 1 : 20 (19,-25,-9)

Kožlany – Zbůch 2 : 1 (23,-20,9), Vroutek 2 : 1 (14,-20,9)

Vroutek – Zbůch 2 : 1 (-26,16,13)

Tabulka 2.kola skupiny B

1. Kralovice B 3 2 1 0 5 : 2 159 : 141 5 2,5

2. .Vroutek 3 2 1 0 5 : 4 175 : 176 5 1,25 .

3 Kožlany 3 2 1 0 4 : 4 160 : 155 5 1,-

4. Zbůch 3 0 3 0 2 : 6 154 : 176 3

Tabulka po 2.kole skupina B

1. Kralovice B 6 5 1 0 11 : 4 329 : 269 11

2. Vroutek 6 4 2 0 10 : 8 341 : 351 10

3. Kožlany 6 3 3 0 8 : 8 327 : 309 9

4. Zbůch 6 0 6 0 3 : 12 270 : 338 6

3.kolo se hraje v sobotu 2.11.2019 od 9,00 hodin:

skupina A v Kaznějově pořadatel Kaznějov s pořadím utkání:

1. Kaznějov – Kralovice A 2. Horní Bříza – Zruč 3. Kralovice A – Zruč

4. Kaznějov – Horní Bříza, 5. Horní Bříza – Kralovice A 6. Kaznějov - Zruč

skupina B v ZŠ v Kralovicích – pořadatel Kralovice B s pořadím utkání:

1. Kožlany – Kralovice B 2. Zbůch - Vroutek, 3. Kožlany – Zbůch

4. Kralovice B - Vroutek 5. Kožlany – Vroutek 6. Zbůch – Kralovice B

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 14.10.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky 6.kola přeboru města Kralovice pro rok 2019

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 12.10.2019

Turnaje se zúčastnilo 8 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 28 utkání na 4 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 18,30 hod. Příjemné počasí – teplota 19 stupňů .

Tabulka 6. kola:

Místo družstvo      c v p body hry body poměr

1. J.Frank + V. Štroner 7 6 1 76 : 57 13

2. Kopta + Kilbergr 7 4 3 70 : 64 11 1,09

3. I.+M. Houdovi 7 4 3 70 : 65 11 1,08

4. J.Vaňourková+D.Jíchová 7 4 3 71 : 11 11 1,-

5. J. + M. Fryčkovi 7 4 3 70 : 73 11 0,96

6. H. +Z.Vondruškovi 7 3 4 72 : 70 10 1,03

7. D.+ R. Moučkovi 7 3 4 66 : 68 10 0,97

8. M.Moučková+H.Černá 7 0 7 50 : 77 7

Konečná tabulka po 6.kole:

1. J.Frank + V.Štroner 49 31 18 496 : 424 80

2. J.+M.Fryčkovi 49 29 20 481 : 440 78

3. Kopta + Kilbergr 49 25 24 464 : 457 74 1,02

4. J.Vaňourková+D.Jíchová 49 25 24 469 : 474 74 0,99

5. D. + R. Moučkovi 49 22 27 448 : 477 71

6. I.+M. Houdovi 42 27 15 434 : 378 69

7. H.+Z.Vondruškovi 49 17 32 445 : 480 66

8. J. + J.Vojtekovi 34 16 18 322 : 321 50

9. Kubové 20 14 6 205 : 172 34

10. Katka + Jirka 11 6 5 112 : 110 17

11. Alena + Krista 11 5 6 108 : 107 16

12. J.+V. Zemanovi 11 4 7 90 : 114 15

13. Czukas+Biersaková 8 5 3 85 : 69 13

14. E.+M. Fryčkovi 9 2 7 72 : 94 11

15. M.Moučková+H.Černá 7 3 4 71 : 70 10

16. Burdovi 8 0 8 0 : 88 0

Blahopřejeme vítězům a těšíme se na setkání v roce 2020 při petanque.

Kralovice 12.10.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2019/20

I. kolo se hrálo v sobotu 14. 9. 2019 skupina B ve Vroutku.

skupina A v sobotu 21.9.2019 v Horní Bříze

Výsledky 1.kola skupiny B:

Kralovice B - Zbůch 2 : 0 (7,18), Kožlany 2 : 1 (20,-22,10)), Vroutek 2 : 1 (18,-11,12)

Vroutek – Zbůch 2 : 1 (-22,19,11), Kožlany 2 : 1 (23,-15,14)

Kožlany – Zbůch 2 : 0 (18,18)

Tabulka 1.kola skupiny B

1. Kralovice B              3 3 0 0 6 : 2 170: 128 6

2. .Vroutek                   3 2 1 0 5 : 4 166 : 175 5 .

3 Kožlany                     3 1 2 0 4 : 4 167 : 154 4

4. Zbůch                       3 0 3 0 1 : 6 116 : 162 3

Výsledky 1.kola skupiny A:

Honí Bříza – Kaznějov 2 : 0 ( 11,9), Zruč 2 : 0 (18,16), Kralovice A 2 : 0 (17,17)

Zruč – Kaznějov 2 : 1 (16,-20,10), Kralovice A (23,21)

Kaznějov – Kralovice A 2 : 1 (17,-17,13)

Tabulka 1.kola skupiny A

1. Horní Bříza           3 3 0 0 6 : 0 150 : 88 6

2. Zruč                      3 2 1 0 4 : 3 144 : 145 5

3. Kaznějov               3 1 2 0 3 : 5 128 : 165 4

4. Kralovice A           3 0 3 0 1 : 6 133 : 157 3

2.kolo se hraje v sobotu 12.10.2019 od 9,00 hodin:

skupina A ve Zruči pořadatel Zruč s pořadím utkání:

1. Zruč – Kralovice A 2. Horní Bříza – Kaznějov 3. Kralovice A – Kaznějov

4. Zruč – Horní Bříza, 5. Horní Bříza – Kralovice A 6. Kaznějov - Zruč

skupina B v hale ve Stodu – pořadatel Zbůch s pořadím utkání:

1. Zbůch - Vroutek, 2. Kožlany – Kralovice B 3. Kožlany – Vroutek

4. Kralovice B - Zbůch 5. Kralovice B – Vroutek 6. Kožlany - Zbůch

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 23.9.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky 5.kola přeboru města Kralovice pro rok 2019

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 14.9.2019

Turnaje se zúčastnilo 8 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 28 utkání na 4 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 18,30 hod. Příjemné počasí – teplota 20 stupňů .

Tabulka 5. kola:

Místo družstvo                                c v p body hry body poměr

1. Kopta + Kilbergr                        7 6 1 76 : 60 13

2. I.+M. Houdovi                            7 5 2 75 : 57 12 1,31

3. J. + M. Fryčkovi                         7 5 2 74 : 61 12 1,21

4. D.+ R. Moučkovi                        7 5 2 71 : 68 12 1,04

5. H. +Z.Vondruškovi                     7 2 5 64 : 75 9 0,85

6. J.Vaňourková+D.Jíchová            7 2 5 63 : 75 9 0,84

7. J. +J. Vojtekovi                           7 2 5 57 : 72 9 0,79

8 J.Frank + V. Štroner                    7 1 6 61 : 73 8

 

Tabulka po 5.kole:

1. J.Frank + V.Štroner                    42 25 17 420 : 367 67 1,14

2. J.+M.Fryčkovi                           42 25 17 411 : 367 67 1,12

3. Kopta + Kilbergr                       42 21 21 394 : 393 63 1,00

4. J.Vaňourková+D.Jíchová          42 21 21 398 : 403 63 0,98

5. D. + R. Moučkovi                     42 19 23 382 : 409 61

6. I.+M. Houdovi                          35 23 12 364 : 313 58

7. H.+Z.Vondruškovi                    42 14 28 373 : 410 56

8. J. + J.Vojtekovi                         34 16 18 322 : 321 50

9. Kubové                                     20 14 6 205 : 172 34

10. Katka + Jirka                          11 6 5 112 : 110 17

11. Alena + Krista                        11 5 6 108 : 107 16

12. J.+V. Zemanovi                      11 4 7 90 : 114 15

13. Czukas+Biersaková                 8 5 3 85 : 69 13

14. E.+M. Fryčkovi                       9 2 7 72 : 94 11

15. M.Moučková+H.Černá           7 3 4 71 : 70 10

16. Burdovi                                   8 0 8 0 : 88 0

6. kolo se hraje v sobotu 12.10.2019 od 14,00 v areálu VK Kralovice – sokolovna.

Kralovic15.9.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky 4.kola přeboru města Kralovice pro rok 2019

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 17.8.2019

Turnaje se zúčastnilo 10 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 45 utkání na 5 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 18,30 hod. Oblačno občas drobný déšť – teplota 24 stupňů .

Tabulka 4. kola:

Místo družstvo                              c v p body hry body poměr

1. Kubové                                     9 7 2 94 : 80 16

2. J. + M. Fryčkovi                       9 6 3 95 : 76 15 1,25

3. I.+M. Houdovi                          9 6 3 93 : 90 15 1,03

4. J.Vaňourková+D.Jíchová          9 5 4 88 : 85 14 1,04

5. Kopta + Kilbergr                      9 5 4 83 : 82 14 1,01

6. J.Frank + V. Štroner                 9 4 5 89 : 87 13 1,02

7. J. +J. Vojtekovi                        9 4 5 88 : 88 13 1,00

8. D.+ R. Moučkovi                     9 3 6 85 : 89 12 0,96

9. H. +Z.Vondruškovi                  9 3 6 74 : 90 12 0,82

10. E.+M.Fryčkovi                      9 2 7 72 : 94 10

Tabulka po 4.kole:

1. J.Frank + V.Štroner                 35 24 11 359 : 294 59

2. J.+M.Fryčkovi                         35 20 15 337 : 306 55

3. J.Vaňourková+D.Jíchová        35 19 16 335 : 328 54

4. Kopta + Kilbergr                     35 15 20 318 : 333 50

5. D. + R. Moučkovi                    35 14 21 311 : 341 49

6. H.+Z.Vondruškovi                    35 12 23 309 : 335 47

7. I.+M. Houdovi                         28 18 10 289 : 256 46

8. J. + J.Vojtekovi                        27 14 13 265 : 249 41

9. Kubové                                    20 14 6 205 : 172 34

10. Katka + Jirka                         11 6 5 112 : 110 17

11. Alena + Krista                       11 5 6 108 : 107 16

12. J.+V. Zemanovi                     11 4 7 90 : 114 15

13. Czukas+Biersaková               8 5 3 85 : 69 13

14. E.+M. Fryčkovi                     9 2 7 72 : 94 11

15. M.Moučková+H.Černá         7 3 4 71 : 70 10

16. Burdovi                                 8 0 8 0 : 88 0

5. kolo se hraje v sobotu 14.9.2019 od 14,00 v areálu VK Kralovice – sokolovna.

Kralovic18.8.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky 2.kola přeboru města Kralovice pro rok 2019

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 8.6.2019

Turnaje se zúčastnilo 12 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 66 utkání na 6 hřištích. Začátek ve 14,00 a konec v 19,15 hod. Mírný vítr a svítilo sluníčko..

Tabulka 2. kola:

Místo družstvo                  c v p body hry body poměr

1. J. Frank + V.Štroner      11 9 2 118 : 82 20

2. Kubové                           11 7 4 111 : 92 18 1,21

3. M. a I. Houdovi              11 7 4 115: 104 18 1,11

4. Jitka + Dagmar               11 7 4 107 : 108 18 0,99

5. Katka + Jirka                  11 6 5 112 : 110 17

6. .J. + M. Fryčkovi            11 5 6 104 : 102 16 1,02

7. Alena + Krista                 11 5 6 108 : 107 16 1,01

8. J.+ J.Vojtekovi                11 5 6 104 : 104 16 1,-

9. Kopta + Kilbergr            11 4 7 107 : 111 15 0,96

10. H. + Z. Vondruškovi    11 4 7 92 : 107 15 0,84

11. J.+V. Zemanovi            11 4 7 90 : 114 15 0,79

12. Moučkovi                     11 3 8 90 : 117 14

 

Tabulka po 2.kole:

1. J.Frank + V.Štroner          19 15 4 200 : 143 34

2. I.+M. Houdovi                 19 12 7 196 : 166 31

3. J.Vaňourková+D.Jíchová  19 11 8 184 : 175 30

4. J.+M.Fryčkovi                  19 10 9 174 : 162 29

5. Kopta + Kilbergr              19 9 10 182 : 178 28

6. H.+Z.Vondruškovi           19 7 12 169 : 173 26

7. Moučkovi                        19 6 13 158 : 192 25

8. Kubové                            11 7 4 111 : 92 18

9. Katka + Jirka                    11 6 5 112 : 110 17

10. Alena + Krista               11 5 6 108 : 107 16

11. J.+J.Vojtekovi                11 5 6 104 : 104 16

12. J.+V. Zemanovi             11 4 7 90 : 114 15

13. Czukas+Biersaková        8 5 3 85 : 69 13

14. Burdovi                          8 0 8 0 : 88 0

3. kolo se hraje v sobotu 20.7.2019 od 14,00 v areálu VK Kralovice – sokolovna.

Kralovice 9.6.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky 1.kola přeboru města Kralovice - 2019

 petanque dvoučlenných družstev - sokolovna

11. a 12.5.2019

Turnaje se zúčastnilo 9 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 36 utkání na 4 hřištích. V sobotu začátek ve 14,00 hod. ve třetím kole byla hra přerušena pro prudký déšť a bouřku. Dohrávalo se v neděli od 13,30 hod. Konec v16,00 hod. V neděli zataženo studený vítr.

Tabulka 1. kola:

Místo družstvo                          c v p body hry body poměr

1. J. Frank + V.Štroner              8 6 2 82 : 61 14

2. M. a I. Houdovi                     8 5 3 81 : 62 13 1,31

3. Czukas+Biersaková               8 5 3 85 : 69 13 1,23

4. J. + M. Fryčkovi                    8 5 3 70 : 60 13 1,17

5. Kopta + Kilbergr                    8 5 3 75 : 67 13 1,12

6. Vaňourková+ Jíchová            8 4 4 77 : 67 12

7. H. + Z. Vondruškovi              8 3 5 77 : 66 11 1,17

8. Moučkovi                               8 3 5 67 : 75 11 0,91

9. Burdovi                                   8 0 8 0 : 88 0

Burdovi se v neděli nedostavili a proto byla utkání kontumována.

2. kolo se hraje v sobotu 8.6.2019 od 13,30 v areálu VK Kralovice – sokolovna.

Kralovice 12.5.2019

Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky 60.ročníku turnaje mužů 1.5.2019 areál VK Kralovice.

Hrálo se na 2 antukových kurtech v areálu VK Kralovice. Počasí - po celý den polojasno 15 -17 st. bezvětří, chvíli drobně pršelo.

Účast 5 družstev ( z toho 2 extraligové).Hrálo se systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Celkem bylo sehráno 10 utkání z toho 2 x 2 : 1. Finále se hrálo na 3 vítězné sety.

První utkání začala v 10,00 hod., konec v 16,00 hodin.

Výsledky :

Severák – USK Slavia Plzeň 2 : 0 (16,16), VK Teplice 2 : 0 (15,10),

VK Kralovice 2 : 0 (6,13),

Ševci – VK Teplice 2 : 0 (18,11), VK Kralovice 2 : 0 (12,16),

USK Slávia Plzeň 2 : 0 (17,16))

USK Slavia Plzeň – VK Teplice 2 : 0 (13,17), VK Kralovice 2 . 1 (20,-20,10),

VK Teplice – VK Kralovice 2 : 1 (- 21,13,11)

 

Finále: Severák – Ševci 3 : 0 (17,22,19)

 

 

 

Pořadí : c v p sety míče body

1. Severák 4 4 0 9 : 0 225 : 134 8

2. Ševci 4 3 1 6 : 3 208 : 165 7

3. USK Slavia Plzeň 4 2 2 4 : 5 175 : 185 6

4. VK Teplice 4 1 3 2 : 7 145 : 199 5

5. VK Kralovice 4 0 4 2 : 8 151 : 221 4

Vítězem se stalo družstvo Severák složené z hráčů Ústí n/L a Aero Odolena Voda .

Všechna družstva získala věcnou cenu.

Zpracoval 1.5.2019 M.Fryček

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

IV. finálové kolo se hrálo v sobotu 13. 4. 2019: skupina A v Kralovicích a

skupina B ve Stodu pořadatel Zbůch

Výsledky 4.kola skupiny A:

Vroutek – Kaznějov 2 : 1 (23,-21,9), Horní Bříza 1 : 2 (11,-12,-1))

Kralovice B 2 : 0 (22,14)

Kralovice B – Kaznějov 2 : 0 (23,25), Horní Bříza 2 : 1 (28,-18,8),

Horní Bříza - Kaznějov – 2 : 0 (20,25)

Tabulka 4.kola skupiny A

1. Vroutek             3 2 1 0 5 : 3 159: 144 5 1,67 1,1

2. Horní Bříza       3 2 1 0 5 : 3 164 : 156 5 1,67 1,05

3. Kralovice B       3 2 1 0 4 : 3 151 : 159 5 1,33

4. Kaznějov           3 0 3 0 1: 6 150 : 165 3

Konečná tabulka skupiny A o 1. – 4. místo

1. Horní Bříza       12 7 5 0 17 : 11 610 : 581 19

2 Vroutek              12 6 6 0 14 : 13 576 : 559 18 1,08

3. Kralovice B       12 6 6 0 12 : 15 565 : 600 18 0,8

4. Kaznějov           12 5 7 0 11 : 15 577 : 588 17

Výsledky 4.kola skupiny B:

Zruč – Kralovice A 2 : 0 (20,24), Zbůch 2 : 1 (17,-20,15), Kožlany 2 : 1 (-23,17,11)

Zbůch – Kralovice A 2 : 1 (-22,22,11), Kožlany 2 : 1 (20,-21,13)

Kralovice A - Kožlany 2 : 1 (23,-21,9)

Tabulka 4.kola skupiny B

1. Zruč                3 3 0 0 6 : 2 176 : 154 6

2. Zbůch             3 2 1 0 5 : 4 180 : 178 5

3. Kralovice A    3 1 2 0 3 : 5 163 : 170 4

4. Kožlany          3 0 3 0 3 : 6 168 : 185 3

Konečná tabulka skupina B o 5. – 8. místo

5. Zbůch             12 10 2 0 22 : 6 629 : 478 22

6. Zruč                12 9 3 0 18 : 9 587 : 481 21

7. Kralovice A    12 2 10 0 5 : 21 476 : 570 14

8. Kožlany          12 3 6 3 9 : 18 400 : 563 12

Vítězem OP mužů se stalo družstvo Horní Bříza s právem postupu do kvalifikace KS.

Blahopřejeme!!!

Kralovice 15.4.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

VI.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 17.3.2019 v Domažlicích

Výsledky VI.kola:

Klatovy – USK 2 : 1 (15,-17,8), Kralovice 2 : 0 (10,22), Mirošov 2 : 0 (7,14),

Domažlice 2 : 1 (15,-24,9)

USK - Mirošov 2 : 0 (7,10), Domažlice 2 : 0 (22,15). Kralovice 2 : 0 (21,13)

Domažlice – Kralovice 2 : 0 (20,13), Mirošov 2 : 0 (15,16)

Kralovice - Mirošov 2 : 0 (16,17)

Tabulka VI.kola

Pořadí klub                      z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Klatovy                      4 2 2 0 0 8 : 2 221 : 151 10 4,-

2. USK Plzeň                 4 3 0 1 0 7 : 2 198 : 145 10 3,5

3. Domažlice                  4 2 0 1 1 5 : 4 187 : 178 7

4. Kralovice                    4 1 0 0 3 2 : 6 149 : 183 3

4. Mirošov                      4 0 0 0 4 0 : 8 102 : 200 0

Konečná tabulka KP kadetů 2018/19:

1. USK Plzeň          16 10 2 4 0 28 : 10 823 : 635 38

2. Klatovy               16 6 7 2 1 28 : 13 870 : 687 34

3. Domažlice           16 6 4 3 3 23 : 16 791 : 731 29

4. Kralovice            16 4 1 5 6 15 : 23 750 : 779 19

5. Mirošov               16 0 0 0 16 0 : 32 398 : 800 0

Za družstvo VK Kralovice hráli : A.Tupý, L.Sládek, M.Stejskal, M.Zeman, J.Dufek, J.Buňka, Š. Lavička, D.Sládek, a M.Škodroň

Trenér : Zdeněk Sládek

 

Krajský přebor starších žáků 2018/2019

V.kolo se hrálo v neděli 17.3.2019 v Klatovech

Výsledky:

Kralovice - Klatovy 2 : 0 (13,18), Plzeň 2 : 0 (12,8), Dobřany 2 : 0 (15,14)

Dobřany – Plzeň 2 : 0 (22,11), Klatovy 0 : 2 (-23,-21)

Plzeň – Klatovy 2 : 0 (17,16)

Tabulka V.kola:

                                     c v3 v2 p1 p0 sety míče body m

1. VK Kralovice          3 3 0 0 0 6 : 0 150 : 80 9

2. VK Dobřany            3 1 0 0 2 2 : 4 123 : 133 3 0,92

3. VK Klatovy             3 1 0 0 2 2 : 4 114 : 144 3 0,79

4. Slavia USK Plzeň    3 1 0 0 2 2 : 4 103 : 133 3 0,77

Tabulka po V.kole:

1. VK Kralovice           15 11 2 1 1 27 : 6 774 : 540 38

2. VK Dobřany             15 6 4 2 3 22 : 14 751 : 703 28

3. Slavia Plzeň              15 3 1 3 8 11 : 23 632 : 725 14

4. VK Klatovy              15 2 1 2 10 8 : 25 570 : 759 10

Družstvo starších žáků VK Kralovice vedené trenérem Zdeňkem Sládkem ve složení: David Sládek, Martin Škodroň, Mikuláš Popel, Marek Berg, Tadeáš Kadlec, Tobiáš Bebr, J. Zeman, M.Škvor získalo titul přeborníka Plzeňského kraj

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

III. finálové kolo se hrálo v sobotu 16. 3. 2019: skupina A v Kaznějově a

skupina B v Kožlanech.

Výsledky 3.kola skupiny A:

Kralovice B – Kaznějov 0 : 2 (-21,-13), Horní Bříza 2 : 1 (16,-16,11),

Vroutek 2 : 1 (-20,26,7)

Vroutek – Kaznějov 2 : 0 (19,19), Horní Bříza 2 : 0 (19,19)

Kaznějov – Horní Bříza 2 : 1 (28,-19,10)

Tabulka 3.kola skupiny A

1. Vroutek               3 2 1 0 5 : 2 158: 139 5 2,5

2. Kaznějov             3 2 1 0 4 : 3 152 : 147 5 1,3

3. Kralovice B         3 2 1 0 4 : 4 153 : 160 5 1

4. Horní Bříza         3 0 3 0 2 : 6 153 : 170 3

Tabulka po 3.kole skupiny A

1. Horní Bříza         9 5 4 0 12 : 8 446 : 425 14 1,5

2 Kaznějov              9 5 4 0 10 : 9 427 : 423 14 1,1

3. Vroutek                9 4 5 0 9 : 10 417 : 415 13 0,9

4. Kralovice B         9 4 5 0 8 : 12 414 : 441 13 0,6

Výsledky 3.kola skupiny B:

Zbůch – Zruč 1 : 2 (17,-13,-11), Kralovice A 2 : 0 (22,23), Kožlany 2 : 0 (17,20)

Kožlany – Kralovice A 2 : 0 (16,18), Zruč 2 : 0 (24,20)

Zruč – Kralovice 2 : 0 (23,19)

Tabulka 3.kola skupiny B

1. Zbůch          3 2 1 0 5 : 2 149 : 139 5 2,5

2. Kožlany       3 2 1 0 4 : 2 138 : 128 5 2

3. Zruč             3 2 1 0 4 : 3 151 : 142 5 1,3

4. Kralovice A  3 0 3 0 0 : 6 121 : 150 3

Tabulka po 3.kole skupina B

1. Zbůch             9 8 1 0 17 : 2 449 : 300 17

2. Zruč                9 6 3 0 12 : 7 411 : 327 15

3. Kralovice A    9 1 8 0 2 : 16 313 : 400 10

4. Kožlany          9 3 3 3 6 : 12 232 : 378 9

4.kolo se hraje v sobotu 13.4.2019 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Kralovice – pořadatel Kralovice B s pořadím utkání

1. Vroutek - Kralovice B 2. Horní Bříza – Kaznějov, 3. Kaznějov – Vroutek

4. Horní Bříza – Kralovice B 5. Vroutek – Horní Bříza 6. Kralovice B – Kaznějov

skupina B v tělocvičně ve Stodu – pořadatel Zbůch s pořadím utkání:

1. Zbůch - Kožlany 2. Zruč – Kralovice A 3. Kožlany – Kralovice A

4. Zbůch – Zruč 5. Kožlany – Zruč 6. Kralovice A - Zbůch

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 17.3.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

V.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 17.2.2019 v Kralovicích

Výsledky V.kola:

Klatovy – USK 2 : 1 (-15,17,12), Kralovice 2 : 0 (16,27), Mirošov 2 : 0 (7,5)

Kralovice - USK 2 : 1 (-20,19,8), Mirošov 2 : 0 (13,11)

USK - Mirošov 2 : 0 (7,7)

Stálo družstvo: Domažlice

Tabulka V.kola

Pořadí klub                       z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Klatovy                        3 2 1 0 0 6 : 1 159 : 109 8

2. Kralovice                     3 1 1 0 1 4 : 3 153 : 130 5

3. USK Plzeň                   3 1 0 2 0 4 : 4 156 : 129 5

4. Mirošov                       3 0 0 0 3 0 : 6 50 : 150 0

Tabulka po V.kole:

1. USK Plzeň                   12 7 2 3 0 21 : 8 625 : 490 28

2. Klatovy                        12 4 5 2 1 20 : 11 649 : 536 24

3. Domažlice                    12 4 4 2 2 18 : 12 604 : 553 22

4. Kralovice                      12 3 1 5 3 13 : 17 601 : 596 16

5. Mirošov                        12 0 0 0 12 0 : 24 296 : 600 0

Zpracoval: M.Fryček

 

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

II. finálové kolo se hrálo v sobotu 16. 2. 2019: skupina A ve Vroutku a

skupina B v Kralovicích.

Výsledky 2.kola skupiny A:

Kralovice B – Kaznějov 2 : 0 (23,19), Horní Bříza (20,19), Vroutek 0 : 2 (-20,-19)

Horní Bříza – Kaznějov 2 : 0 (26,15), Vroutek 2 : 0 (20,23,)

Kaznějov – Vroutek 2 : 0 (20,16)

Tabulka 2.kola skupiny A

1. Kralovice B             3 2 1 0 4 : 2 139: 131 5 1,061

2. Horní Bříza              3 2 1 0 4 : 2 142 : 134 5 1,060

3. Kaznějov                  3 1 2 0 2 : 4 133 : 139 4 0,957

4. Vroutek                     3 1 2 0 2 : 4 129 : 139 4 0,928

Tabulka po 2.kole skupiny A

1. Horní Bříza               6 5 1 0 10 : 2 293 : 255 11

2 Kaznějov                   6 3 3 0 6 : 6 275 : 276 9

3. Vroutek                     6 2 4 0 4 : 8 259 : 276 8 0,94

4. Kralovice B               6 2 4 0 4 : 8 261 : 281 8 0,93

Výsledky 2.kola skupiny B:

Zbůch – Zruč 2 : 0 (11,14), Kralovice A 2 : 0 (19,22), Kožlany 2 : 0 (11,14)

Zruč - Kralovice A 2 : 0 (16,23), Kožlany 2 : 0 (14,5)

Kožlany – Kralovice A 2 : 0 (0,0)

Tabulka 2.kola skupiny B

1. Zbůch               3 3 0 0 6 : 0 150 : 91 6

2. Zruč                  3 2 1 0 4 : 2 125 : 108 5

3. Kožlany            3 1 2 0 2 : 4 94 : 100 4

4. Kralovice A      3 0 3 0 0 : 6 80 : 150 3

Tabulka po 2.kole skupina B

1. Zbůch               6 6 0 0 12 : 0 300 : 161 12

2. Zruč                  6 4 2 0 8 : 4 260 : 185 10

3. Kralovice A      6 1 5 0 2 : 10 192 : 250 7

4. Kožlany            6 1 2 3 2 : 10 94 : 250 4

3.kolo se hraje v sobotu 16.3.2019 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Kralovice – pořadatel Kralovice B s pořadím utkání

1. Vroutek - Kralovice B 2. Horní Bříza – Kaznějov, 3. Kaznějov – Vroutek

4. Horní Bříza – Kralovice B 5. Vroutek – Horní Bříza 6. Kralovice B – Kaznějov

skupina B v hale ZŠ Kožlany – pořadatel Kožlany s pořadím utkání:

1. Kožlany – Kralovice A 2. Zbůch - Zruč, 3. Zruč – Kralovice A

4. Zbůch – Kožlany 5. Kralovice A - Zbůch 6. Kožlany – Zruč

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 18.2.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

Krajský přebor starších žáků 2018/2019

IV.kolo se hrálo v neděli 27.1.2019 v Plzni

Výsledky:

Dobřany – Plzeň 2 : 1 (-21,14,13), Klatovy 2 : 0 (10,14),

Kralovice 2 : 0 (23,24)

Kralovice - Klatovy 2 : 0 (11,7), Plzeň 2 : 0 (19,8)

Plzeň – Klatovy 2 : 0 (18,13)

Tabulka IV.kola:

                                      c v3 v2 p1 p0 sety míče body

1. VK Dobřany             3 2 1 0 0 6 : 1 162 : 123 8

2. VK Kralovice           3 2 0 0 1 4 : 2 147 : 96 6

3. Slavia USK Plzeň     3 1 0 1 1 3 : 4 129 : 142 4

4. VK Klatovy               3 0 0 0 3 0 : 6 73 : 150 0

Tabulka po IV.kole:

1. VK Kralovice       12 8 2 1 1 21 : 6 624 : 460 29

2. VK Dobřany         12 5 4 2 1 20 : 10 628 : 570 25

3. Slavia Plzeň          12 2 1 3 6 9 : 19 529 : 592 11

4. VK Klatovy          12 1 1 2 8 6 : 21 456 : 615 7

VK Kralovice : David Sládek, Martin Škodroň, Mikuláš Popel, Marek Berg, Tadeáš Kadlec, Tobiáš Bebr, J. Zeman, M.Škvor

Trenér: Z.Sládek

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

I. finálové kolo se hrálo v sobotu 12. 1. 2019: skupina A v Horní Bříze a skupina B ve Zruči.

 

Výsledky 1.kola skupiny A:

Horní Bříza – Kaznějov 2 : 0 (22,20), Kralovice B 2 : 0 (18,22), Vroutek 2 : 0 (21,18,)

Kaznějov – Kralovice B 2 : 0 (23,22), Vroutek 2 : 0 (22,19)

Vroutek – Kralovice B 2 : 0 (20,17)

 

Tabulka 1.kola skupiny A

1. Horní Bříza               3 3 0 0 6 : 0 151: 121 6

2. Kaznějov                   3 2 1 0 4 : 2 142 : 137 5 .

3. Vroutek                      3 1 2 0 2 : 4 130 : 137 4

4. Kralovice B               3 0 3 0 0 : 6 122 : 150 3

 

Výsledky 1.kola skupiny B:

Zbůch – Zruč 2 : 0 (14,21), Kralovice A 2 : 0 (18,17), Kožlany 2 : 0 (0,0)

Zruč - Kralovice A 2 : 0 (15,12), Kožlany 2 : 0 (0,0)

Kralovice – Kožlany 2 : 0 (0,0)

Družstvo Kožlan se pro nemoc nezúčastnilo – utkání byla kontumována.

 

Tabulka 1.kola skupiny B

1. Zbůch             3 3 0 0 6 : 0 150 : 70 6

2. Zruč                3 2 1 0 4 : 2 135 : 77 5

3. Kralovice A    3 1 2 0 2 : 4 112 : 100 4

4. Kožlany          3 0 0 3 0 : 6 0 : 150 0

 

2.kolo se hraje v sobotu 16.2.2019 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Vroutek – pořadatel Vroutek

s pořadím utkání:

1. Vroutek - Kralovice B 2. Horní Bříza – Kaznějov, 3. Kralovice B – Kaznějov

4. Vroutek – Horní Bříza 5. Horní Bříza – Kralovice B 6. Kaznějov - Vroutek

skupina B v tělocvičně ZŠ Kalovice – pořadatel Kralovice A

s pořadím utkání:

1. Kožlany – Kralovice A 2. Zbůch - Zruč, 3. Kožlany – Zruč

4. Kralovice A - Zbůch 5. Zbůch – Kožlany 6. Zruč – Kralovice A

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 15.1.2019 Zpracoval: M.Fryček